Předsevzetí

01.01.2024

"Myslet víc na sport a odpočinek a ještě víc se zaměřit na stravu." Chci Vás motivovat heslem "Kvalita a domácí vaření je prospěšnější a nemusí být v zásadě drahé." Změnit stravování se rozhodlo spoustu z Vás. Během prvního dne otevření po inventuře, Vás přišlo hned několik, že chcete poradit se stravováním. Souvisí to třeba s nějakou novou kuchařkou od Ježíška S přesvědčením o tom, že chcete zhubnout, ale se zdravou stravou nemáte zkušenosti.

Že cvičíte, máte nastavený jídelníček a neznáte všechny doporučené potraviny nebo nevíte, jak je připravovat?

Že Vám byl diagnostikován diabetes a nevíte, co budete jíst?

Že Vy nebo Vaše dítě máte nově bezmléčnou či bezlepkovou stravu a co budete pro Boha teď jíst?

Že máte omezit slazení, ale nevíte, čím osladit buchtu či kaši?

Že jste najeli na LOW CARB stravu a jste v koncích?


Nebojte, je tu Naturela a já a pokud mi důvěřujete, což se potvrzuje zas a zas, můžeme všechno tohle probrat a poradím Vám. Jen upozornění : NEJSEM LÉKAŘ, ALE KONZULTANT A RÁDCE. Nemohu a nesmím nahrazovat funkci lékaře, pokud máte nějaký zdravotní problém. Ale mám letité zkušenosti se změnami jídelníčků, vařením, potravinami. Jsem 4 roky na nízkosacharidové stravě LOW CARB. Byla jsem také 3 měsíce veganem. Vím, jak se vaří bezmléčně, bez lepku. Mohu být Vaším motivačním rádcem, tak, jako včera. Děkuji moc za krásnou zpětnou vazbu.

Viz. citace zprávy od milé zákaznice : "Dobry vecer, jen jsem chtela moc podekovat za ochotu. Byla jsem dnes u vas ohledne histamin diety. Omacka ze zeleniny se podarila a moc chutnala... moc mi to pomohlo, protoze jsem byla trochu v haji, co bude jist a ja varit. Dekuji za ochotu, vstricnost a rady."

A co si beru za moje rady ?
Dobrý pocit, že mohu pomoci a také obsah Vašich nákupních košíků, protože z tržby je živa Naturela.
Víc nic a že bych si mohla nechat platit, už mi to řeklo mnoho lidí, ale věřím Vaší věrnosti, loajalitě, že se vracíte a budete se dál vracet do Naturely. Protože jen díky platícím zákazníkům, Vám může Naturela nabízet stále bohatý sortiment, radu a pomoc.
Těším se na Vás.